Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vandens aeracijos komplektas EKUVA V-20

Prekės kodas: AK-V20
68,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos Garantija: 24 mėnesiai

Aprašymas

Paskirtis:

Vandens telkinių aeracijai žiemą ir vasarą. Žiemą aeracija apsaugo vandens telkinį nuo užšalimo ir žuvų dusimo, vasarą pagerina telkinio mineralizacijos procesus, skaidrina ir gerina vandens kokybę.
 

Komplektacija:

 1. Membraninė orapūtė HAILEA V-20 (24 mėn garantija) - 1 vnt.
 2. Žiedinis, atsparios šalčiui,  korėtos gumos oro difuzorius Ø  210 mm  - 1 vnt.
 3. Atbulinis vožtuvas  10/10 mm - 1 vnt.
 4. Nerūdijančio plieno sąvaržos AISI 10-16 mm. - 2 vnt.
 5. Komplektui reikalinga 10 mm vidinio diametro žarna. Žarna į komplekto kainą neįskaičiuota. Reikiamą žarnos ilgį įsigykite atskirai.
   

Techninės savybės:

 1. Oro srautas 0,5 m gylyje - 14 l/min
 2. Oro srautas 1,0 m gylyje - 9 l/min
 3. Oro srautas 1,5 m gylyje - 4 l/min
 4. Rekomenduojamas difuzoriaus panardinimo gylis - 1-1,5 m
 5. Maksimalus difuzoriaus panardinimo gylis - 1,5 m
 6. Maksimalus rekomenduojamas žarnos ilgis - 25 m
 7. Orapūtės variklio galia - 15 W
 8. Triukšmingumas - 40 dB
 9. Garantija orapūtei 24 mėn.
   

Aeracijos komplekto montavimas ir paleidimas:

 1. Pirmiausia reikia parinkti vietą orapūtei. Rekomenduojame orapūtę statyti kuo arčiau vandens telkinio. Taip išvengsite didesnių oro srauto nuostolių. Orapūtė gali dirbti lauko sąlygomis, tačiau būtina ją apsaugoti nuo tiesioginių kritulių ir didelių šalčių. Orapūtę montuokite sandarioje dėžutėje (metalinėje, plastikinėje, medinėje). Dėžutės nebūtina apšiltinti, bet būtina palikti angas oro patekimui į jos vidų. Jei šalia vandens telkinio yra pavėsinė, pirtelė ar kitas statinys, orapūtę montuokite juose. Ir vienu ir kitu atveju pasirūpinkite saugiu ir patikimu elektros tiekimu orapūtei. Dėžutę orapūtei galite įsigyti ir pas mus. 

 2. Žarna. Naudokite pas mus įsigytą ar savo turimą 10 mm vidinio diametro slėginę žarną (nenaudokite minkštos laistymo žarnos). Rekomenduojame naudoti ne ilgesnę kaip 25 m ilgio žarną. Atbulinį vožtuvą jau rasite pajungtą prie difuzoriaus, tad vieną žarnos galą užmaukite ant laisvo atbulinio vožtuvo galo ir kruopščiai užveržkite ją su pridėta sąvarža. Kitą žarnos galą užmaukite ant orapūtės išėjimo jungties ir taip pat gerai  užveržkite  su sąvarža. Sistema paruošta.

 3. Oro difuzoriaus panardinimas. Difuzorių rekomenduojame nardinti kuo giliau (tik neviršykite maksimalaus leistino panardinimo gylio). Kuo aukštesnis vandens stulpas virš difuzoriaus, tuo oro burbuliukai ir juose esantis deguonis geriau ištirpsta vandenyje, vyksta įvairiasnių vandens sluoksnių maišymasis. Žiedinis oro difuzorius lengvesnis už vandenį. Jam panardinti ties žarnos pajungimu prie difuzoriaus užriškite sintetinę virvę (virvės ir svorio nekomplektuojame), prie jos kito galo - svorį (rekomenduojamas svoris 0,5 - 1 kg). Rekomenduojamas virvės ilgis tarp svarmens ir difuzoriaus - 10-20 cm. Galima atrasti ir kitus difuzoriaus panardinimo būdus, bet šis pats paprasčiausias ir puikiai veikia.  Paruoštą difuzorių su svarmeniu panardinkite į jūsų pasirinktą vandens telkinio vietą. Svarmuo atsiguls ant telkinio dugno, o difuzorius pakils tiek kiek leidžia paliktas virvės ilgis. Tokiu būdu difuzorius dirbdamas nesukels dugno nuosėdų ir nedrums jūsų vandens telkinio. Difuzorių rekomenduojame nardinti kuo arčiau vandens telkinio centro.

 4. Įjunkite orapūtę į elektros tinklą ir aeracijos sitema pradės savo darbą. Jei nėra poreikio aeruoti visą parą - įsigykite laikmatį ir nustatykite jums reikiamą darbo režimą. Aeracijos sistema pritaikyta dirbti tiek pastoviu, tiek pertraukiamu režimu. Malonaus naudojimo.

 

Daugiau informacijos apie orapūtę HAILEA V-20

HAILEA modelis     V20
Orapūtės našumas l/min 0 mbar 20
50 mbar 14
100 mbar 9
150 mbar 4
200 mbar 0
250 mbar 0
Maksimalus slėgis mbar   200
Įtampa/Dažnis V/Hz   230/50
Variklio galia W   15
Triukšmo lygis dB(A)   40
Jungtis mm Ø išorinis 10
Svoris Kg   2,5
Autostabdžiai     nėra
Korpusas     Aliuminis
Išmatavimai mm   230x185x180
Apsaugos klasė IP   X4
Gamintojas     HAILEA, Kinija
Kilmės šalis     Kinija
Garantija     24 mėn